O nas

Jesteśmy zespołem otwartych i kreatywnych umysłów oraz artystycznych dusz, które połączyła pasja tworzenia niepowtarzalnych uroczystości. Specjalizujemy się głównie w ślubach i weselach, co podyktowały własne przeżycia i obserwacje, które zrodziły w nas potrzebę kreowania nowych standardów w branży ślubnej. Nasze umiejętności oraz doświadczenia w zakresie zarządzania projektami sprawiają, że działamy szybko i skutecznie, nie boimy się wyzwań, stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania i śluby szyte na miarę - na miarę indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Realizujemy małe i wielkie projekty, bo każdy jest dla nas wyjątkowy, interesujący i ważny. Śledzimy aktualne trendy w branży, czerpiemy inspiracje ze świata mody, architektury i podróży, aby zaoferować Wam wyłącznie crème de la crème z całego wachlarza możliwości. Tworzymy przyjęcia w każdym stylu, a nasze zamiłowanie do detali, słabość do designu, oko do kolorów i zdolności artystyczne sprawiają, że organizowane przez nas uroczystości są piękne, harmonijne i osobiste. Współpracując z zaufanymi, utalentowanymi i pełnymi zaangażowania specjalistami z branży ślubnej, nie uznając kompromisów, jeśli chodzi o jakość oraz dbając o najdrobniejsze szczegóły, oszczędzamy Wasze nerwy, bezcenny czas i pieniądze i co najważniejsze urzeczywistnimy Wasze marzenia.


Dlaczego my?

Ponieważ profesjonalnie zaplanujemy, zorganizujemy, wysłuchamy, lojalnie doradzimy i wynegocjujemy najlepsze warunki, pomożemy i wesprzemy Was, by dzień Waszego ślubu był dla Was i Waszych bliskich niezwykłym doznaniem, które zostanie w pamięci na bardzo długi czas. 
Ponieważ uwielbiamy to uczucie, widząc radość naszych klientów, gdy niemożliwe staje się możliwe. To jest naszym priorytetem.

Zaufaj nam. Na ten luksus Cię stać.